AYDIN OSB 19. GENEL KURULU

Aydın Organize Sanayi Bölgemizin 19. Olağan Genel Kurulu 07 Haziran 2023 Tarihi Çarşamba Günü OSB Bölge Müdürlüğü Binamızda Gerçekleştirildi. Bölgemizde Yer Alan Sanayicilerimizin ve Aydın Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Temsilcilerinin Gözlemci olarak yer aldığı Genel Kurulumuzda Bölgemizin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının Genel Müdürü Sn. Ata Caner Çerçioğlu oldu.

Bölgemizde 18 yıldan bu yana yönetim kurulu başkanı olarak görev yapan Sn.Yalçın Dereli Yapılan seçim sonucunda yeni yönetim kurulu başkanlığı görevini 4 yıllığına Sn. Ata Caner Çerçioğlu’ na devretti.

Bölgemizde düzenlenen törenle görevi devralan Sn. Ata Caner Çerçioğlu, Sn.Yalçın Dereli’ye hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sundu ve kendisine plaket takdim edildi. Yeni Oluşan Yönetim Kurulunda Başkan Vekili Olarak Özkara Geri Dönüşüm San. ve Tic. Ltd.Şti.’ den Sn. Suat Karaca, Yönetim Kurulu Üyeleri Olarak Süleyman Aydın Gıda Nak. San. ve Tic. Ltd.Şti. firma Yetkilisi Sn. Ali Aydın, Kayseri Stropor Amb. San. ve Dış Tic. A.Ş. firmasından Sn. Bülent Karaoğlu ve Alpler Ziraat Aletleri San. ve Tic.A.Ş. ‘ den Sn. Emre Özalp yer aldı.